Biroja papīrs A4, 80g MULTI COPY

Biroja papīrs A4, 80g MULTI COPY
Click image for Gallery
  • Ražotājs: Stora Enso
  • Modelis: Biroja papīrs A4, 80g MULTI COPY
  • Pieejamība: Pieejams
  • 7,67€
  • Bez nodokļa: 6,34€
  • Cena bonusa punktos: 200
- +


MultiCopy Original ir augstākās kvalitātes multifunkcionāls papīrs, kas der visām biroja iekārtām - kopētājiem, faksa aparātiem, lāzerprinteriem, strūklprinteriem - krāsainajiem un melnbaltajiem. Papīram ir augsts baltums, tā ražošanā izmantota ColorLok tehnoloģija, kas garantē spilgtākas krāsas, spēcīgāku melnās krāsas toni un ātrāku nožūšanu.

Pateicoties augstajai necaurredzamībai, MultiCopy papīrs ir apdrukājams no abām pusēm. Multicopy ir TCF sertifikāts – pilnībā hloru nesaturošs papīrs. Tas marķēts ar Ziemeļvalstu ekomarķējumu, ES ekomarķējumu - EU Eco label sertifikāts un Nordic Ecolabel un pieejams FSC sertifikāts. Papīrs ir 100% pārstrādājams. Lietojot MultiCopy, papīra iestrēgšana printerī ir palikusi pagātnē - tam ir lieliska caurejamība. Katra MultiCopy Original papīra lapa tiek apstrādāta ar vakumu, pirms papīrs tiek iesaiņots zaļajā iepakojumā, tādēļ nav arī jāuztraucas, ka papīrs radīs putekļu kārtiņu uz drukas iekārtām.

MultiCopy papīru ražo Zviedrijā. Fabrika atrodas Baltijas jūras krastā, netālu no vietējiem mežiem. Viena nocirstā koka vietā tiek iestādīti 2-3 jauni, tādējādi vienmēr nodrošinot mežu atjaunošanos. Rūpnīca sertifcēta atbilstoši FSC un PEFC prasībām.

Pakā 500 loksnes. Formāts: A4. Svars: 80g. Biezums - 105 micr. Baltums - 168 CIE. Necaurspīdība - 92%. Gludums - 160ml/min. Atbilstība standartam ISO 9706 “Prasības ilgtermiņa glabāšanai”

Saistītā prece